CE LMK107 BJ474KA-T TAIYO YUDEN
CE LMK107 BJ474KA-T Images
Please contact us for more photos of CE LMK107 BJ474KA-T
Part Number CE LMK107 BJ474KA-T
Manufacturer TAIYO YUDEN
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.47uF 10V X5R 10% SMD 0603 85\u00b0C T R